Sveikatingumo centras

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro vadovė:
Tatjana Čunichina

tel. 8*5 2505129; mob. 8*69841349
tatjana@bodyflex.lt

Lietuviškai In English По русский

BodyFlex DVD

Bodyflex

Prieš 200 metų atmosferoje buvo 38 proc. deguonies, o dabar - tik 19 proc. Šių dienų žmogus kvėpuoja lyg per pusiau užsuktą čiaupą. Todėl visi procesai jo organizme vyksta daug lėčiau, nei gamtos sugalvota. Jeigu organizmui trūksta deguonies, jis nustoja eikvoti energiją, nedegina kalorijų. Jaučiamas nuovargis, silpnumas, kūnas atrodo glebus.

Vos organizmas gauna papildomai deguonies, procesai pagreitėja. Deguonis įtakoja medžiagų apykaitą, virškinimą ir tuštinimąsi, valo kraują, padeda sumažinti stresą, malšina galvos skausmą, padeda norintiems mesti rūkyti, stiprina imuninę sistemą, ramina ir stimuliuoja organizmą.

Apie milžinišką deguonies galią prabilta dar 1931 metais. Vokiečių fiziologas Otto Varburgas gavo Nobelio premiją už tai, kad surado vėžio atsiradimo priežastį. Jis nustatė, jog ligos priežastis - nepakankamas deguonies kiekis ląstelėse.

"Bodiflekso" paslaptis - kvėpavimu deginami riebalai.

Tai vyksta pagal paprasčiausius fizinius dėsnius. Deguonis degina riebalus. Jis pernešamas su krauju. Į kūno vietą, kuri įtempta arba suspausta, priteka daugiau kraujo, o su juo - ir deguonies. Taigi galima deginti riebalus konkrečioje vietoje ir kartu ten stiprinti raumenis.

Kvėpuojant masažuojami ir vidaus organai, elastingesnis tampa skrandis. Jis kiek susitraukia, todėl mažiau norisi valgyti. Kvėpavimo pratimais galima išspręsti žarnyno problemas, vidurių kietėjimą.

Ši kvėpavimo mankšta rekomenduojama sergant astma, alergija, sąnarių ligomis.

Kvėpavimo pratimai padės atsikratyti celiulito. Juk celiulitas - tai tie patys riebalai, tik su medžiagų apykaitos atliekomis. Dėl diafragminio kvėpavimo pagreitėja kraujotaka, tempimo pratimai kraują nukreipia į konkrečią vietą ir padeda ten sudeginti celiulitą.

  

Dovanų čekis