Sveikatingumo centras

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro vadovė:
Tatjana Čunichina

tel. 8*5 2505129; mob. 8*69841349
tatjana@bodyflex.lt

Lietuviškai In English По русский

BodyFlex DVD

Kalanetika

Karališka gimnastika

Ir žvaigždėms ir buhalterėms

Ši dar mažai Lietuvoje kam žinoma sporto šaka labai populiari JAV ir Europos šalyse. Paprakaituoti kalanetikos salėse nevengia ir Anglijos princesės bei žinomos karalienės svitos damos.Šiai gimnastikai neabejingos ir žvaigždės. Štai Barbara Streizend prisipažino, kad dėl savo puikios figūros ir geros savijautos ji dėkinga ne kam kitam , o kalanetikai. Ši unikali pratimų sistema puikiai padeda deginti nereikalingas kalorijas. Pasirodo, 1 valandą trunkanti kalanetikos treniruotė atstoja 7 valandas klasikinės gimnastikos ar 24 valandas aerobikos. Dar vienas puikus dalykas – pirmuosius rezultatus galima pastebėti jau po kelių treniruočių: pagerėja savijauta, pradeda lieknėti kūnas, moterys tampa grakštesnės ir energesnės. Žinoma, dažna moteris gali pagalvoti, kad toks intensyvus kalorijų deginimas reikalauja rimto ar net specialaus fizinio paseringimo. Priešiningai, šios treniruotės idealiai tiks toms , kurios nemėgsta staigių judesių, šuoliukų arba dėl sveikatos negali lankyti aerobikos ar šeipingo.Užsiėmimus lanko labai daug buhalterių . Šios profesijos atstovės ypatingai kenčia nuo sėdimo darbo nemalonumų- nugaros ir sprando skausmų sulėtėjusios medžiagų apykaitos ... Visos jos vienu balsu tvirtina , kad kalanetika joms yra savotiška panecėja.

Raumenys daro stebuklus.

Gimnastikos pradininkė amerikietė Kalan Pinklei, kurios vardą ir gavo ši gimnastika, moterims padovanojo tikrai labai unikalią ir moterišką pratimų sistemą. Pati Kalan buvo balerina, tačiau po sunkios traumos su baletu jai teko atsisveikinti. Ši moteris išmaišė Tibetą, Himalajus ir Indiją, kur daug dirbo su įvairioms mokykloms atstovaujančiais jogos mokytojais . Igytos žinios ir balerinos patirtis jai leido sukurti naują pratimų kompleksą - kalanetiką. Rezultatai buvo stebinantys - užsiėmimų metu pasiekta, kad organizmas sudegintų kelis kartus daugiau kalorijų, nei užsiimant bet kuria kita sporto šaka . Žinoma , kalorijų deginimas puikus dalykas , tačiau kalanetika padeda atsikratyti stuburo, pusiaujo, galvos skausmų , be to, tai puiki profilaktinė priemonė norintiems išvengti osteochondrozės. Kalanetikos esmė – ši ypatingai graži ir moteriška mankšta priverčia dirbti visus raumenis, be to, nedidėja dirbančių raumenų masė (tikriausiai pastebėjote , kad užsiimant kitomis sporto šakomis raumenys pradeda “augti”). Įsivaizdokite, kad paėmėte į rankas apelsiną ir spaudžiate iš jo sultis... Taip kalanetikos treniruočių metu iš savo kūno galima išspausti visus nereikalingus riebalus ir šlakus. Ir dar, viso šio proceso metu tausojami ir stiprinami sąnariai, neapsukinama širdis.

Bodyfleksas ir kalanetika – jaunystės eleksyras.

Visoms studijoje lankančioms bodyflekso (liekninamojo kvėpavimo) treniruotes moterims nemokamai siūloma išmėginti ir kalanetiką. Moterys netruko pastebėti, kad kaitaliojant šias dvi gimnastikas rezultatai pranoksta lūkesčius: sustangrėja ir pasistempia oda, pradeda lygintis raukšlės, pastebimai ir greitai sumažėja kūno apimtįs, padidėja lankstumas, pagerėja savijauta ir laikysena. Viena iš besitreniruojančių moterų taikliai pasakė , kad bodyfleksas ir kalanetika jai tapo gyvenimo džiaugsmo eleksyru. Jei anksčiau po darbo ji galovodavo tik apie minkštą fotelį ir poilsį , dabar, išėjusi iš treniruočių salės, gali kalnus nuversti ir puikia nuotaika užkrėsti net pačius baisiausius niurgzlius. Moteris pasakojo , kad seniai ją mačiusiems draugams vis tenka aiškinti , kad dėl savo puikios išvaizdos ji dėkinga ne naujai meilei, o tinkamai pasirinktai gimnastikai.

  

Dovanų čekis