Sveikatingumo centras

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro vadovė:
Tatjana Čunichina

tel. 8*5 2505129; mob. 8*69841349
tatjana@bodyflex.lt

Lietuviškai In English По русский

BodyFlex DVD

Pilvo šokis

Šokis dovanos gyvenimo džiaugsmą

Kartą Žmogus atėjo pas Išminčių ir pasakė: „O Išminčiau, išmokyk mane atskirti tiesą nuo melo, grožį nuo bjaurumo. Išmokyk patirti gyvenimo džiaugsmą nesenstant dvasia ir kūnu“. Išminčius pagalvojo ir išmokė Žmogų šokti.


Rytų išmintis

Mūsų kūnas – sudėtingas mechanizmas, bet jį galima valdyti. Kaip valdyti – Rytuose žinoma iš senų laikų. Būtent ten prieš tūkstantmečius sumanyta ideali geros savijautos ir laimingo gyvenimo priemonė – genialus pilvo šokis. Jis padeda perprasti gyvenimo išmintį ir ilgus metus išsaugoti jaunystės žavesį. Dar ne itin seniai įvaldyti jo techniką galėjo tik išrinktieji. Pavyzdžiui, Egipte, Sirijoje ir Libane europiečiui patekti į šokio mokyklą praktiškai neįmanoma. O Turkijoje šokti mokomasi individualiai – visas meistriškumo paslaptis Mokytojas perduoda mokiniui, o mokiniu gali tapti toli gražu ne kiekvienas, ir tik ne „blyškiaveidis“. Šiandien paslaptinguoju šokiu žavisi visi Vakarai. Pasirodo, „pilvo kilsavimas“ formuoja gražią figūrą, nors iš esmės skiriasi nuo grakštinamosios mankštos. Sudėtingi šokio judesiai pratina organizmą prie įvairiopo ilgai trunkančio fizinio krūvio, o kūnas darosi kartu ir ištvermingas, ir lankstus bei grakštus. Pilvo šokis dar vadinamas džiaugsmo šokiu: čia nieko negalima daryti prisiverstinai, perveikiant save (kaip kad įprasta aerobikai), o tik – su malonumu, švelnumu pačiai sau, mylimai. Tą kerintį vidinį pasitenkinimą šokėja perteikia žiūrovui.

Rytietiškas pilvo šokis – moteriškumo simbolis, ir kiekvienai moteriai jis dovanoja grožį, sveikatą ir gyvybinių jėgų. Šis šokis rodo, kad moteris gali būti graži, jei tik moka valdyti savo turimą fizinį kūną. Pilvo šokis ne tik estetiškai patrauklus ir erotiškas. Tai veiksmingiausias būdas palaikyti kūno formų ir sveikatos darną. Sveiki sąnariai ir stangrūs raumenys suteiks Jūsų laikysenai iškilnumo, sugrakštins eigastį. Moterims pilvo šokis svarbus ir psichologiniu atžvilgiu. Šokiu, šokio judesiais kiekvienas gali išreikšti save, savo požiūrį į gyvenimą. Džiaugsmo ir laimės būsena sukyla šokio sūkury. Šokis – amžinas judėjimas, taigi gyvenimas.

Užsiėmimai suteiks Jums jėgų, žvalumo, užplūs gera nuotaika. Šokio judesių gyvenimą teigianti energija nudžiugins Jus nauju savo kūno pojūčiu, sąnarių ir stuburo lankstumu, stangriais raumenimis. Pilvo šokis – Jums skirtas naujų sumanymų ir judesių srautas.

  

 

Mano mokytojai:

  

 Galina Švecova               Kamal Ballan                   Pulat Abduraimov

Dovanų čekis