Sveikatingumo centras

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro vadovė:
Tatjana Čunichina

tel. 8*5 2505129; mob. 8*69841349
tatjana@bodyflex.lt

Lietuviškai In English По русский

BodyFlex DVD

Atsiliepimai

Išrašai iš atsiliepimų albumo...

"Nepasakyčiau, kad man buvo svarbu dėl kūno apimčių, bet pasakysiu, jog sveikatos, bendros savijautos požiūriu tai – nepakartojamas dalykas." - Irena Degutienė

Originalus straipsnis


   

   
Mano vardas Rasa! Gimus pirmam vaikui, kilo rūpesčių dėl per didelio svorio. Priaugau daug nereikalingų kilogramų, todėl labai krimtausi, bet gal trūko valios, drąsos arba tingėjau, ir tiek. Gimus antram vaikui, ėmiau savęs nekęsti ir laikiausi visokių dietų, mankštinausi su treniruokliais, bet viskas perniek, numesdavau 3 kg, o po kiek laiko vėl priaugdavau 6 kg. Kai ėmiausi liekninamojo kvėpavimo, po savaitės pasirodė rezultatai: 4 kg per savaitę, tai labai puiku, anksčiau tiek pasiekdavau per porą mėnesių. Per pirmą pusmetį atsikračiau 25 kg be didelių pastangų, su dideliu noru, su gera nuotaika, ir buvau labai patenkinta.
Privalumų labai daug, vienas iš jų – gera nuotaika, kai dieną kitą nesimankštinu, iš pradžių mankštinausi kasdien, o vėliau galėjau lankyti užsiėmimus tik kas antrą dieną, tai tą dieną, kai neidavau, keldavausi blogos nuotaikos, ir visi matė, kad man bloga, paskui buvo kelių mėnesių pertrauka ir visa šeima jau laukė, kada gi aš vėl imsiuos liekninamosios mankštos, mat buvau kaip nesava. Ir dabar, po dekretinių atostogų grįžusi į darbą, maniau, kad negalėsiu vaikščioti mankštintis, nes parėjusi iš darbo neturiu jėgų net kalbėti, bet iš liekninamosios mankštos grįžtu žvali, lyg būčiau tik ką atsibudusi, galiu nudirbti daug darbų, net kalnus nuversti. Svarbiausia – naujos jėgos, energija, nuotaika be galo gera. Ačiū Tatjanai. Liekninamąjį kvėpavimą visiems siūlau išmėginti. Nes nereikai daug laiko, galima mankštintis ir namuose.

Originali nuotrauka   
   

Mano vardas Vilija! Su liekninamuoju kvėpavimu susipažinau prieš 9 metus. Tuo laiku turėjau antsvorio, daug sveikatos bėdų – skydliaukė, mastopatija, ir nežinojau, ką daryti. Sesuo pasiūlė liekninamąjį kvėpavimą, bet aš juo netikėjau ir mes susilažinome, jei aš suliesėsiu, tai pati sumokėsiu už kursus, o jei ne, tai sesuo grąžins man tuos pinigus. Žinoma, lažybas pralaimėjau, bet buvau labai patenkinta, nes per tris mėnesius numečiau 15 kg, dingo kamavę skausmai, ir toliau mankštinausi, laimningai gyvenau, kol pastojau ir gimė trečias vaikas. Ir vėl viskas iš pradžių, antsvoris 30 kg, nugaros ir sąnarių skausmai, buvo labai sunku vaikščioti ir tingėjau, ir laiko trūko, ir liekninamasis kvėpavimas dingo iš mano gyvenimo, bet kai kojų sąnariai, nugara ir stuburas smarkiai įsiskaudėjo, reikėjo ką nors daryti ir aš vėl, nuo rugsėjo, pradėjau mankštintis ir mankštinuosi jau 5 mėnesius. Per tą laiką numečiau 20 kg, nebeskauda nei nugaros, nei kojų, nei sąnarių. Nebereikia vaistų, aš gerai jaučiuosi. Daugelis sako, kad pajaunėjau, o šiandien užsimoviau dukters džinsus. Todėl visiems patariu imtis liekninamojo kvėpavimo, nes tai ir sveikata, ir gera nuotaika, ir estetiškas vaizdas. Žmogus pats keičiasi ir labiau pasitiki savimi, gerai jaučiasi. Liekninamasis kvėpavimas turi tapti jūsų gyvensena, kaip kad tapo mano gyvensena, be jo savęs jau nebeįsivaizduoju. 

Originali nuotrauka 
 

Mano vardas Inesa!Atėjau į liekninamąjį kvėpavimą 2001 metais ir visai atsitiktinai nusprendžiau ieškoti paskutinės išeities iš savo sunkios padėties. Mat žuvo mano vyriausia duktė, jai buvo 16 metų, po to buvo labai sunku, buvau slogios būsenos, apėmė depresija, gyvenimu iš viso nebesidomėjau, namuose – sunki, įtempta padėtis, apie makiažą negalvojau, vaikščiojau juodais drabužiais, žvilgsnis bukas, prieš akis – juoda marška. Atėjau į liekninamąjį kvėpavimą, pasimankštinau 2 savaites, suprantama, atsikračiau kažkelių centimetrų, bet pastebėjau, kad kai po liekninamojo kvėpavimo pėsčia einu namo, pakyla nuotaika, yra energijos. Taip lyg mėnesį, du mėnesius, trečią mėnesį man staiga marška nuo akių nukrito, spalvų akyse atsirado, tada ėmiau dažytis, persidažiau plaukus, paskui labai dažnai perdažydavau vis kita spalva, ėmiau kitaip rengtis, psichologinė šeimos aplinka pagerėjo. Taigi noriu pasakyti, kad ir gerą formą palaikai, ir kiekvienai moteriai tai prieinama, nereikia labai daug vietos, galima pačiai namuose mankštintis ir nereikia specialios aprangos. Labai patogu visokio amžiaus žmonėms. Dar noriu pasakyti, kad liekninamasis kvėpavimas virto mano gyvenimo prasme ir aš mankštinuosi jau aštuonerius metus ir jei matau, kad mano figūrai kas nors negerai, nepuolu į paniką, o susiruošiu ir ateinu į salę pas Tatjaną. Jos nuotaika visada gera, visada kokie nors nauji pratimai ir po kiek laiko, žiūrėk, jau pasitempei, viskas gerai. Visiems patariu, čia nėra jokių amžiaus ribų ir viskas priklauso tik nuo savęs pačios.

Originali nuotrauka
 

"Labai ačiū už nuotaiką ir viltį... Atsistatė kvėpavimas, praradau 14 cm."
Irena Storošaitė-Žvagulienė

"10 dienų rezultatas (28 cm.) prilygo 2 mėnesiams kasdieninio bėgiojimo po 40 minučių. Rekomenduoju vyrams."
Gintaras (49 m.)

 

"Aš Jolita, man 36m. Susiaurėjau 41cm per 14 dienų. Nuotaika puiki, savijauta puiki. Ačiū Tatjanai, kad padėjo žmonėms." (p.s. - tai geriausias rezultatas. T.Č)

"Man tai buvo labai įdomus netradicinis sportavimo būdas. Džiaugsmo suteikė ne tik bendravimas su visada optimistiškai nusiteikusia Tatjana, bet ir pasiekti neblogi rezultatai. Netekau net 19cm. "Bodifleksą" patarsiu išmėginti ir savo draugėms."
Nida, 35m.

"Lankiau 9 užsiėmimus. Mano apimtys sumažėjo 15cm, nors kūno svoris nesumažėjo. Atsirado grakštumo, lengvumo pojūtis, dingo nugaros skausmai, tapo lengviau kvėpuoti. Išnyko alergijos požymiai."
Meilė, 50m.

"Miela Tatjana,
Įvykdėt tikrą perversmą! Sumažėjau net 17cm, pagerėjo nuotaika ir širdis persipildė džiaugsmo. Linkiu Jums padalinti savo patirtį ne 100 moterų, 1000."
Edita, 21m.

"Tai malonūs užsiėmimai, neverčiantys pavargti, suteikiantys geros nuotaikos ir energijos. Per dvi savaites svoris sumažėjo 1,5 kg, apimtys - 9cm. Užsiėmimai ramina nervų sistemą, šalina nuovargį."
Elena, 45m.

"Ėjau į šias treniruotes - kvėpavimą gana pesimistiškai nusiteikusi, netikėjau, kad tie centimetrai pradės kristi. Jie tikrai sumažėjo, jaučiu pagal rūbus. Centimetrai centimetrais, bet kvepavimas tikrai patiko. Pradėjau geriau jausti savo kūną, pajutau kvėpavimo galią. Bodyflex - nuostabu. Sėkmės toliau įgyvendinant naują kūno ir sveikatos tobulinimo būdą."
Tatjana, 43m.

"Gerbiama Tatjana, nuoširdžiausiai dėkoju už išmokytus pratimus ir kvėpavimą, ir staigmeną - 16cm per 9 dienas. Puiku! Esu maitinanti mama 3 mėn. Lankyti bijojau dėl pieno, bet jo nesumažėjo, o krūtys pasidarė standesnės,pieno daug. Linkiu Jums sveikatos, geros nuotaikos, pasitikėjimo ir sėkmės."
Loreta, 27m.

"

Lankau Bodyflekso treniruotes pas Tatjaną jau metus. Trenerė kantri, viską maloniai paaiškina, visada geros nuotaikos. Užsiėmimo metu teikiamas ypatingas dėmesys „probleminėms“ moters kūno vietoms. Jau po pirmų savaičių pastebėjau rezultatus, jaučiausi nuostabiai, o ir aplinkiniai pastebėjo pasikeitimą.

"
Irina, 29 m.


Dovanų čekis