Sveikatingumo centras

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro vadovė:
Tatjana Čunichina

tel. 8*5 2505129; mob. 8*69841349
tatjana@bodyflex.lt

Lietuviškai In English По русский

BodyFlex DVD

“Bodyflex” - ne tik kūnui, bet ir sielai

Paprastai sau patinki tada kai gerai jautiesi , lengvai kvėpuoji , nepūškuoji nuo pernelyg didelio svorio , nesinervini . Tos moterys , kurios pasirinki lieknamojo kvėpavimo arba , kitaip tariant “Bodyflex” treniruotes , jau pradeda patikti pačios sau . Tuo galima buvo įsitikinti sostinės “Šarūno „ viešbučio konferencijų salėje , į kurią susirinko visas būrys įvairaus amžiaus ir sudėjimo moterų. Jas čia sukvietė „Bodyflex“ iniciatorė Lietuvoje – Tatjana Čunichina.
Ji jau ketverius metus propaguoja liekninamojo kvėpavimo kalanetikos mankštą .
perskaičiusios reklaminius rašinius , moterys ir merginos susidomi neįprastu lieknėjimo būdu – be ypatingų treniruoklių ir sunkių , prakaitą spaudžiančių pratimų . Svarbiausias „Bodyflex“ bruožas – taisyklingas ir gilus kvėpavimas.   
    Anot T.Čunichinos, tai stebuklingas būdas pakeisti likimą , temperamentą, medžiagų apykaitą , siekti sėmkės bendraujant su žmonėmis . Specialūs kvėpavimo pratimai sisiję su raumenų tempimo ir pasipriešinimo pozomis . „Taip kvėpuodami gauname daugiau deguonies , kuris nukreipiamas į tempiamą kūno vietą,- aiškina Tatjana .- Čia deguonis atlieka savo darbą – degina riebalus, o raumenys tampa stangresni . Svarbiausia , kad rezultatai matomi jau po kelių savaičių“.
  Konkurse „ Miss Bodyflex“ , kuriame daluvavo per dvidešimt moterų ir merginų, dalyvės demonstravo ir „daiktinius įrodymus“: drabužius, kelnes, sijonus, megztinius, kuriuos nešiojo iki sulieknėjimo bei nuotraukas prieš ir po treniruočių.

Štai pagiriamieji žodžiai liekninamajam kvėpavimui ir jos propaguotojai Lietuvoje T . Čunichinai:  

Valentina Arapova (49m):
„ Bodyflex“ suteikė ne tik lengvumo kūnui, bet ir minčių  skaidrumo. Nepatikėsite , per vienerius metus numečiau 77cm. kūno apimties. (Matiojama trijose vietose , - red.past.)                    


Daiva Buračiauskienė:
„Lankau užsiėmimus tik šešias savaites , tik  šešias savaites , tačiau jau pajutau rezultatus . Prisipažinsiu , jog atėjau skeptiškai nesiteikusi , bet per 10 dienu suplonėjusi 10 cm patikėjau „Bodyflex“ galia. Tai pajuto mano šeima , nes tapau ramesnė.“

 

Aušra Drėgvienė (37m):
„Perskaišiusi žurnale straipsnį apie „Body flex“, atėjau ieškoti dvasios ir kūno harmonijos . Jaunystėje žmogus gražus pats savaime , sulaukus vidutinio amžiaus jau reikia pasirūpinti savimi , nes antraip gali „užplaukti ant seklumos“. Būdama 36-erių metų  pagimdžiau antra vaiką. Dukrytė  suteikė daug džiaugsmo , bet po gimdymo sustambėjau , be to , ėmė skaudėti galvą . Lankiau treniruotes salėje dvi savaites , o veliau  užsiiminėdavau namie numečiau 20 kg. Sūnus man sako “Mama, tu graži”. Ar bereikia geresnio komplimento?”       


Janina Stupenko, muzikos mokytoja:
“Bandžiau lankyti lengvojo kultūrizmo treniruotes , bet nepatiko . Liekninamasis kvėpavimas labiai prie dūšios. Man smagu kad po “Body flex” treniruočių  ne tik sulieknėjau , bet ir pradėjau  geriau dainuoti.”


Felicija Vilimienė, architektė:
Man 57 –eri . prieš keletą metų pajutau , kad sąnariai ir raumenys sabarėja . Maniau , kad teks užsiimti tik dvasios reikalais , nes važineti dviračiu ar slidinėti pernelys pavojinga – trapūs kaulai . Dukra sugundė pabandyti liekninamojo kvėpavimo mankštą . Stebiuosi geležine trenerės Elenos kantrybe , nes atrodė, kad lengviau mešką išmokyti šokti  negu man padaryti „ kregždutę“. Dabar jaučiuosi puikiai , numečiau 17kg  svorio . Tik apgailestauju , kad Tatjana gerokai anksčiau nesumanė tokio puikaus dalyko .“Kristina Gaicevska   (27m.),
Vilniaus ketvertuko mama:

„Per neštumą ir gimdymą priaugau 22kg . Keturis  mažylius pagimdžiusi jaučiausi nekaip : skaudėjo dubes srityje, atsirado kūno traukuliai , saigo galva . Pradėjau lankyti mankštą ir jau po kelių savaičių pasijutau žymiai geriau . Sumažėjo pilvas , tapau energingesnė , žvalgesne.”

Idomiausius konkurso dalyvių pasakojimus ir ženkliausius pasiekimus vertino žiuri. Pagrindinis prizas – 12 dienų   kelionė į Kroatiją (aplankant Veneciją) atiteko F.Vilimienei. Antrąją ir trečiaja vitas pelnė V.Arapova ir S.Kusakovskaja, kruios apdovanotos „Visvetos“ turizmo agentūros   kelialapiais į Kroatiją bei Prahą . „ Vyro ir Moters“ žurnalo prizus – pusės metų prenumeratą – gavo vilnietės Leonija Valančienė ir Rūta Montvilienė.
    Po apdovnojimo konkurso dalyvės ir viešnios vaišinosi , stebėkp vaolų mados  teatro pasirodymą bei pilvo šokio programą. O renginio kulminacija tapo temperamentingas pilvo šokis , į kurį įsijungė visos dalybės.

Straipsnio šaltinis: Milda Giedraitytė (Žurnalas "Vyras ir Moteris" nr.5 2003m.)

 

 

Dovanų čekis