website development software

Atsiliepimai

Mano vardas Rasa! Gimus pirmam vaikui, kilo rūpesčių dėl per didelio svorio. Priaugau daug nereikalingų kilogramų, todėl labai krimtausi, bet gal trūko valios, drąsos arba tingėjau, ir tiek. Gimus antram vaikui, ėmiau savęs nekęsti ir laikiausi visokių dietų, mankštinausi su treniruokliais, bet viskas perniek, numesdavau 3 kg, o po kiek laiko vėl priaugdavau 6 kg. Kai ėmiausi liekninamojo kvėpavimo, po savaitės pasirodė rezultatai: 4 kg per savaitę, tai labai puiku, anksčiau tiek pasiekdavau per porą mėnesių. Per pirmą pusmetį atsikračiau 25 kg be didelių pastangų, su dideliu noru, su gera nuotaika, ir buvau labai patenkinta.
Privalumų labai daug, vienas iš jų – gera nuotaika, kai dieną kitą nesimankštinu, iš pradžių mankštinausi kasdien, o vėliau galėjau lankyti užsiėmimus tik kas antrą dieną, tai tą dieną, kai neidavau, keldavausi blogos nuotaikos, ir visi matė, kad man bloga, paskui buvo kelių mėnesių pertrauka ir visa šeima jau laukė, kada gi aš vėl imsiuos liekninamosios mankštos, mat buvau kaip nesava. Ir dabar, po dekretinių atostogų grįžusi į darbą, maniau, kad negalėsiu vaikščioti mankštintis, nes parėjusi iš darbo neturiu jėgų net kalbėti, bet iš liekninamosios mankštos grįžtu žvali, lyg būčiau tik ką atsibudusi, galiu nudirbti daug darbų, net kalnus nuversti. Svarbiausia – naujos jėgos, energija, nuotaika be galo gera. Ačiū Tatjanai. Liekninamąjį kvėpavimą visiems siūlau išmėginti. Nes nereikai daug laiko, galima mankštintis ir namuose.

Mano vardas Vilija! Su liekninamuoju kvėpavimu susipažinau prieš 9 metus. Tuo laiku turėjau antsvorio, daug sveikatos bėdų – skydliaukė, mastopatija, ir nežinojau, ką daryti. Sesuo pasiūlė liekninamąjį kvėpavimą, bet aš juo netikėjau ir mes susilažinome, jei aš suliesėsiu, tai pati sumokėsiu už kursus, o jei ne, tai sesuo grąžins man tuos pinigus. Žinoma, lažybas pralaimėjau, bet buvau labai patenkinta, nes per tris mėnesius numečiau 15 kg, dingo kamavę skausmai, ir toliau mankštinausi, laimningai gyvenau, kol pastojau ir gimė trečias vaikas. Ir vėl viskas iš pradžių, antsvoris 30 kg, nugaros ir sąnarių skausmai, buvo labai sunku vaikščioti ir tingėjau, ir laiko trūko, ir liekninamasis kvėpavimas dingo iš mano gyvenimo, bet kai kojų sąnariai, nugara ir stuburas smarkiai įsiskaudėjo, reikėjo ką nors daryti ir aš vėl, nuo rugsėjo, pradėjau mankštintis ir mankštinuosi jau 5 mėnesius. Per tą laiką numečiau 20 kg, nebeskauda nei nugaros, nei kojų, nei sąnarių. Nebereikia vaistų, aš gerai jaučiuosi. Daugelis sako, kad pajaunėjau, o šiandien užsimoviau dukters džinsus. Todėl visiems patariu imtis liekninamojo kvėpavimo, nes tai ir sveikata, ir gera nuotaika, ir estetiškas vaizdas. Žmogus pats keičiasi ir labiau pasitiki savimi, gerai jaučiasi. Liekninamasis kvėpavimas turi tapti jūsų gyvensena, kaip kad tapo mano gyvensena, be jo savęs jau nebeįsivaizduoju.

Mano vardas Inesa! Atėjau į liekninamąjį kvėpavimą 2001 metais ir visai atsitiktinai nusprendžiau ieškoti paskutinės išeities iš savo sunkios padėties. Mat žuvo mano vyriausia duktė, jai buvo 16 metų, po to buvo labai sunku, buvau slogios būsenos, apėmė depresija, gyvenimu iš viso nebesidomėjau, namuose – sunki, įtempta padėtis, apie makiažą negalvojau, vaikščiojau juodais drabužiais, žvilgsnis bukas, prieš akis – juoda marška. Atėjau į liekninamąjį kvėpavimą, pasimankštinau 2 savaites, suprantama, atsikračiau kažkelių centimetrų, bet pastebėjau, kad kai po liekninamojo kvėpavimo pėsčia einu namo, pakyla nuotaika, yra energijos. Taip lyg mėnesį, du mėnesius, trečią mėnesį man staiga marška nuo akių nukrito, spalvų akyse atsirado, tada ėmiau dažytis, persidažiau plaukus, paskui labai dažnai perdažydavau vis kita spalva, ėmiau kitaip rengtis, psichologinė šeimos aplinka pagerėjo. Taigi noriu pasakyti, kad ir gerą formą palaikai, ir kiekvienai moteriai tai prieinama, nereikia labai daug vietos, galima pačiai namuose mankštintis ir nereikia specialios aprangos. Labai patogu visokio amžiaus žmonėms. Dar noriu pasakyti, kad liekninamasis kvėpavimas virto mano gyvenimo prasme ir aš mankštinuosi jau aštuonerius metus ir jei matau, kad mano figūrai kas nors negerai, nepuolu į paniką, o susiruošiu ir ateinu į salę pas Tatjaną. Jos nuotaika visada gera, visada kokie nors nauji pratimai ir po kiek laiko, žiūrėk, jau pasitempei, viskas gerai. Visiems patariu, čia nėra jokių amžiaus ribų ir viskas priklauso tik nuo savęs pačios.


Štai pagiriamieji žodžiai liekninamajam kvėpavimui ir jos propaguotojai Lietuvoje T . Čunichinai:

Valentina Arapova (49m): „ Bodyflex“ suteikė ne tik lengvumo kūnui, bet ir minčių skaidrumo. Nepatikėsite , per vienerius metus numečiau 77cm. kūno apimties. (Matiojama trijose vietose , - red.past.)

Daiva Buračiauskienė: „Lankau užsiėmimus tik šešias savaites , tik šešias savaites , tačiau jau pajutau rezultatus . Prisipažinsiu , jog atėjau skeptiškai nesiteikusi , bet per 10 dienu suplonėjusi 10 cm patikėjau „Bodyflex“ galia. Tai pajuto mano šeima , nes tapau ramesnė.“

Aušra Drėgvienė (37m): „Perskaišiusi žurnale straipsnį apie „Body flex“, atėjau ieškoti dvasios ir kūno harmonijos . Jaunystėje žmogus gražus pats savaime , sulaukus vidutinio amžiaus jau reikia pasirūpinti savimi , nes antraip gali „užplaukti ant seklumos“. Būdama 36-erių metų pagimdžiau antra vaiką. Dukrytė suteikė daug džiaugsmo , bet po gimdymo sustambėjau , be to , ėmė skaudėti galvą . Lankiau treniruotes salėje dvi savaites , o veliau užsiiminėdavau namie numečiau 20 kg. Sūnus man sako “Mama, tu graži”. Ar bereikia geresnio komplimento?”

Janina Stupenko, muzikos mokytoja: “Bandžiau lankyti lengvojo kultūrizmo treniruotes , bet nepatiko . Liekninamasis kvėpavimas labiai prie dūšios. Man smagu kad po “Body flex” treniruočių ne tik sulieknėjau , bet ir pradėjau geriau dainuoti.”

Felicija Vilimienė, architektė: Man 57 –eri . prieš keletą metų pajutau , kad sąnariai ir raumenys sabarėja . Maniau , kad teks užsiimti tik dvasios reikalais , nes važineti dviračiu ar slidinėti pernelys pavojinga – trapūs kaulai . Dukra sugundė pabandyti liekninamojo kvėpavimo mankštą . Stebiuosi geležine trenerės Elenos kantrybe , nes atrodė, kad lengviau mešką išmokyti šokti negu man padaryti „ kregždutę“. Dabar jaučiuosi puikiai , numečiau 17kg svorio . Tik apgailestauju , kad Tatjana gerokai anksčiau nesumanė tokio puikaus dalyko .“

Kristina Gaicevska (27m.), Vilniaus ketvertuko mama: „Per neštumą ir gimdymą priaugau 22kg . Keturis mažylius pagimdžiusi jaučiausi nekaip : skaudėjo dubes srityje, atsirado kūno traukuliai , saigo galva . Pradėjau lankyti mankštą ir jau po kelių savaičių pasijutau žymiai geriau . Sumažėjo pilvas , tapau energingesnė , žvalgesne.”